in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Automatyka chłodnicza

Termostatyczne zawory rozprężne Danfoss

DANFOSS

Termostatyczne zawory rozprężne

Termostatyczne zawory rozprężne znajdują szerokie zastosowanie w komercyjnym chłodnictwie i klimatyzacji. Jednym z czołowych producentów tego typu rozwiązań jest firma Danfoss. Zawory rozprężne Danfoss odpowiadają za optymalne napełnienie parowników czynnikiem chłodniczym proporcjonalnie do obciążenia cieplnego.

Coolselector®2 - bezpłatna wersja do pobrania >>>

Coolselector®2 pomaga zoptymalizować zużycie energii i zwiększyć wydajność dowolnego układu HVACR. Umożliwia wykonywanie obiektywnych obliczeń w oparciu o panujące warunki pracy, takie jak wydajność chłodnicza, czynnik chłodniczy oraz temperatura parowania i skraplania.

Jak wybrać termostatyczne zawory Danfoss?

Danfoss oferuje zawory o różnych parametrach funkcjonalnych. Ich wybór powinien być uzależniony od specyfiki instalacji. Aby optymalnie dobrać termostatyczne zawory rozprężne Danfoss do rzeczywistych potrzeb oraz wymogów technicznych instalacji można się posłużyć programem doborowym Danfoss. Link do programu poniżej.

W naszej ofercie posiadamy zawory Danfoss serii T 2 / TE 2, które regulują wtrysk ciekłego czynnika chłodniczego do parowników w instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych, w których stosuje się czynniki fluorowcopochodne, np. R407C / R22, R134a, R404A / R507, R407C, R407F, R407A. Zawory T 2 / TE 2 są dostarczane w ramach programu części z osobnym elementem termostatycznym/korpusem zaworu i zespołem dyszy. Dostępne jako zawory kątowe z przyłączami śrubunek x śrubunek lub śrubunek x przyłącze do lutowania, z wewnętrznym i zewnętrznym wyrównaniem ciśnienia.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących doboru zaworów rozprężnych zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najoptymalniejszych zaworów Danfoss z naszej oferty. W sprzedaży posiadamy również inne modele.