in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Automatyka chłodnicza

Przełączniki Danfoss

DANFOSS

Presostaty - RT

Presostaty Danfoss to przełączniki - regulatory i ograniczniki elektromechaniczne, których zadaniem jest regulowanie ciśnienia powietrza oraz cieczy w określonym zakresie ciśnienia. Presostaty Danfoss znane są na rynku z wysokiej skuteczności oraz niezawodności, dzięki czemu są rozwiązaniami powszechnie wybieranymi przez klientów poszukujących sprawdzonych komponentów z zakresu automatyki chłodniczej. W wyborze presostatów o odpowiednich parametrach działania pomoże Państwu program doborowy Danfoss, który pozwala na dobór komponentów do instalacji chłodniczej.

Presostat RT zawiera sterowany ciśnieniem, jednobiegunowy styk przełączny, którego pozycja zależy od nastawy i ciśnienia w przyłączu wlotowym. Typoszereg RT obejmuje presostaty do ogólnych zastosowań w chłodnictwie przemysłowym i morskim, presostaty różnicowe do regulacji strefy neutralnej oraz specjalne presostaty z pozłacanymi powierzchniami styków do układów PLC.

Dostępne są presostaty RT do czynników chłodniczych R717, HCFC i niepalnych czynników HFC. Przełączniki Danfoss to gwarancja sprawności i bezawaryjnej pracy przez długi czas także w warunkach intensywnej eksploatacji instalacji chłodniczej.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru presostatów Danfoss zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnych komponentów dla konkretnych zastosowań.

Coolselector®2 - bezpłatna wersja do pobrania >>>

Coolselector®2 pomaga zoptymalizować zużycie energii i zwiększyć wydajność dowolnego układu HVACR. Umożliwia wykonywanie obiektywnych obliczeń w oparciu o panujące warunki pracy, takie jak wydajność chłodnicza, czynnik chłodniczy oraz temperatura parowania i skraplania.